Уже на этих выходных пройдет интенсив для женщин от Виктории Шуриной

Интенсив для женщин от психолога Виктории Шуриной

26 жовтня у київському Гранд Холлі “Хрещатик” пройде зустріч-інтенсив з тренером особистісного росту, автором книг з психології Вікторією Шуріною. Учасників очікують 9 годин потужних технік і перевірених практик від досвідченого майстра.

“Ми, жінки, хочемо бути успішними. У кожної з нас є мрії. От тільки реалізувати свої цілі виходить далеко не у всіх. Нам часто заважають страхи і різні переконанні, які блокують рух вперед. І якраз саме ці моменти ми пропрацьовуємо. За допомогою спеціальних технік усвідомлюємо, що саме нас гальмує зараз, і переформатовуємо те, як ми мислимо”, — говорить Вікторія.

Семінари і навчальні програми Вікторії Шуріної пройшли більше 10 000 чоловік. Зазвичай, все відбувається онлайн. Зустрічі наживо — рідкість, тому особливо цінуються учасниками.

Вперше подібний інтенсив пройшов у Києві в минулому році. Тоді він мав камерний формат, і його відвідали 50 учасниць. Ось що вони говорять про захід: https://youtu.be/hMivUgOpafE 

За словами організаторів, уже в цю субботу, 26 жовтня, учасників очікується в рази більше. Втім попереджають, що кількість місць обмежена. І рекомендують поквапитись із бронюванням квитків.

Більше інформації і програму зустрічі можна знайти на офіційному сайті за посиланням: http://bit.ly/32DF2fC

ПОДЕЛИТЬСЯ