OLEROM FORUM ONE 2018

OLEROM FORUM ONE 2018

13 жовтня у Палаці спорту відбудеться наймасштабніша щорічна бізнес-подія України і Східної Європи – OLEROM FORUM ONE.

OLEROM FORUM ONE – це форум для лідерів, для тих, хто хоче розкрити власний потенціал і призначення своїх компаній! Це постійно зростаюча спільнота підприємців України, країн СНД і Європи, які ставлять амбітні цілі та йдуть до нових досягнень!

Ключова аудиторія форуму – підприємці, топ-менеджери і власники бізнесу. Учасники отримають досвід і натхнення від легендарних особистостей, чиї ідеї суттєво вплинули на розвиток сучасного суспільства, можуть вивести економіку і бізнес на новий рівень. Лідери думок із прогресивним світоглядом, гуру світового бізнесу, які створюють технології та змінюють життя всього людства, поділяться з вами інноваційними ідеями для реалізації проектів, ефективними стратегіями масштабування бізнесу, потужним зарядом енергії та мотивації.

 Спеціальний гість заходу – РОБОТ СОФІЯ. Всесвітньо відома жінка-андроїд із штучним інтелектом, яка вміє обробляти зовнішню інформацію, розпізнавати людські емоції та вести діалог.

 Головний меседж форума– ЛЮДИНА & ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ.

На заході ми обговоримо, як тренди майбутнього, інновації в бізнесі та сила прогресивних технологій можуть служити на користь бізнесу і відкривати нові горизонти для розвитку українських компаній.

Бiльше iнформацii та квитки: forumone.olerom.com